DuelMastersExtra

Opis forum


  • Index
  •  » Naruto
  •  » Naruto - inna karcianka czy kolejna kopia?

#1 2007-12-25 15:35:24

r@fcio14

Administrator

1341410
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 21
Punktów :   

Naruto - inna karcianka czy kolejna kopia?

Naruto to nowa gra która wyszła niedawno. Jest ona podobna do duela ale w bardzo małym stopniu, teraz porównam jakie rzeczy ma podobne naruto i duel, oraz podam ich różnicę - Chakra (czakra) to tak jak w duelu mana, ale nie musisz jej dodawać w każdej kolejce, w naruto zadziwiło mnie to że są stwory które wchodzą za 0 Chakry, czyli jak masz takiego stwora w ręce który ma w środku ( na gwieździe napisane 0) z podobieństw to raczej tyle, teraz czas na podanie różnic - w Naruto liczą się nazwy czyli jak masz np. kartę o nazwie Rock Lee, to rysunki są nieważne, możesz mieć 3 takie same nazwy w decku, nie zważając na rysunki, czyli to bardzo głupio;/, a w duelu możesz mieć 4 powtórki w talii, w naruto możesz mieć tylko 40 kart w decku i ani mniej ani więcej, w duelu nieszkończoność, oznaczenia w naruto 0 kółek czyli nic to common, 1 kółko to uncommon, 2 kółka to rare, a 3 kółka to Super Rare,a w duelu kółko to common, romb to uncomon,gwiazda to rare, gwiazda w kółku Very Rare a taki jakby krzyż to Super Rare, w naruto każdy zaczyna z 0 reward i żeby wygrać musimy atakować przeciwnika aż uzbiera 10 takich, kolejną rzeczą jest branie kart do ręki w naruto 6 a w duelu 5 czyli niewielka różnica, w naruto aby dowiedzieć się kto zaczyna rzuca się flipem, czyli takim coś jak moneta (Flip jest dołączony do każdego startera), a w duelu głownie sprawdza się który stwór wylosowany ma większą moc, cywilizacje w naruto jest: Fire (ogień), Water (woda), Wind (wiatr), Earth (ziemia), Lighting (światło), a w duelu Natura, Ogień ,Woda, Światło, Ciemność, łączenie w teamy
_______
|            |
|            |
|____2/1|   <------  to jest moc zdrowego a ta na boku gdy jest ranny masz liczby za i przed
te pierwsze liczby to są tylko wtedy gdy jest góra teamu a te z tylu są gdy masz karty za pierwsza karta czyli headem w teamie mogą być najwięcej 3 ninja. Teamy są tylko 3 osobowe, a według mnie odpowiednik tego w duelu są to evolucje, te różnice można by wymieniać jeszcze długo. Naruto to najtrudniejsza do zrozumienia karcianka, ale jeżeli się jej nauczy to już z gry na grę będzie wam łatwiej grać. Najlepiej zrobić talie 2 lub 3 cywilizacyjne, a początkującym (sam nim jestem) radzę zrobić talię dwucywilizacyjną Fire Water (ogień) (woda). W naruto radzę kupować startery z serii piątej ponieważ jest to najlepszy starter i właśnie w środku jest talia Woda Ogień, taki starter z serii piątej dostałem właśnie wczoraj pod choinkę. W naruto podobają mi się obrazki kart. Tak więc podsumowywując naruto to specyficzna karcianka i nie jest ona podobna do duela, no może w bardzo małym stopniu, ale głównie nie. Gdyby jakaś firma wykupiła licencję od wizardsa to prawdopodobnie nie zacząłbym przygody z Naruto, oczywiście duel będzie dalej numerem 1 ale będe w niego już mniej grał, jest jeszcze szansa żeby u nas w Krakowie w sklepie smok sprowadzali karty duela z Japonii, ja liczę że wykupią licencję duela i znowu będziemy mogli w niego grać.
oto link do wyszukiwarki kart Naruto   http://www.bandaicg.com/naruto/cardlists.html

Enjoy:D
by rafcio14

Offline

 

#2 2007-12-25 16:04:09

Duelek

Administrator

10940477
Skąd: Kęty
Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Naruto - inna karcianka czy kolejna kopia?

Gratulacje art oceniam na 7/6 pzdr 4 U . Teraz wiem co to Naruto TCG

Offline

 

#3 2007-12-25 16:11:42

r@fcio14

Administrator

1341410
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-12-16
Posty: 21
Punktów :   

Re: Naruto - inna karcianka czy kolejna kopia?

Duelek nie Naruto TCG tylko Naruto CCG ;D

Offline

 
  • Index
  •  » Naruto
  •  » Naruto - inna karcianka czy kolejna kopia?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbuniverse.pun.pl www.tibiamaster.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.szczepknieja.pun.pl www.mechanikaibudowamaszyn.pun.pl